Sony K75XR90P 75″ (189cm) 4K Ultra HD Smart Google Mini LED QLED TV | Sony
Technical details
- Producer: Sony
3176,25 €
Išankstinis užsakymas
Sony K75XR90P 75″ (189cm) 4K Ultra HD Smart Google Mini LED QLED TV | Sony
| Gamintojo kodas | K75XR90B.CEI |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 1105.00 mm |
| Gross weight | 56.00 kg |
| Gross width (mm) | 1788.00 mm |
| Net weight | 45.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8800.00 g |
| Plastic (No PET) | 2200.00 g |
| Tare weight (kg) | 11.00 kg |
| Volume (m3) | 0.40 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.