Sony ILCE-6400 Mirrorless Camera + 18-135mm Lens | Sony
Technical details
- Producer: Sony
1268,98 €
Išankstinis užsakymas
Sony ILCE-6400 Mirrorless Camera + 18-135mm Lens | Sony
| Gamintojo kodas | ILCE6400AMB.CEC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 238.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross weight | 1.39 kg |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Net weight | 1.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 286.40 g |
| Plastic (No PET) | 71.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Type of battery | Accumulator |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.