Sony | Dual-channel Wireless Microphone System | ECM-W3
Technical details
- Producer: Sony
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ECM-W3
- Gamintojo prekės serija: Dual-channel Wireless Microphone System
423,23 €
Išankstinis užsakymas
Sony | Dual-channel Wireless Microphone System | ECM-W3
| Gamintojo kodas | ECMW3.CE7 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 88.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 1016 dalių |
| Suderinamumas | Compatible with Multiple Interface (MI) connector |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ECM-W3 |
| Gamintojo prekės serija | Dual-channel Wireless Microphone System |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.