Sony | 3.1.2ch Soundbar | SC-HTB600 BRAVIA Theatre Bar 6 | Bluetooth | Speakers
Technical details
- Producer: Sony
324,40 €
Turime
Sony | 3.1.2ch Soundbar | SC-HTB600 BRAVIA Theatre Bar 6 | Bluetooth | Speakers
| Gamintojo kodas | HTB600.CEL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 1015.00 mm |
| Gross height (mm) | 248.00 mm |
| Gross weight | 15.44 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Net weight | 11.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3265.60 g |
| Plastic (No PET) | 816.40 g |
| Tare weight (kg) | 4.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.14 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Garsiakalbiai | Yes |
| USB jungtis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SC-HTB600 BRAVIA Theatre Bar 6 |
| Gamintojo prekės serija | 3.1.2ch Soundbar |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.