SOMI Networks | Thermostat for Cooling for VENT-4F | TERM-VENT | White | DIN Mountable
Technical details
- Producer: SOMI Networks
6,54 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks | Thermostat for Cooling for VENT-4F | TERM-VENT | White | DIN Mountable
| Gamintojo kodas | TERM-VENT |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 43.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 33.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | SOMI Networks |
| Palette Qty | 16667 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | DIN Mountable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TERM-VENT |
| Gamintojo prekės serija | Thermostat for Cooling for VENT-4F |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.