SOMI Networks | SFP+ transceiver module, 10 G | SFPC1F10GS1320 | SMF | SC/LC simplex | Wavelength 1310/1270 nm | Maximum transfer distance 20000 m
Technical details
- Producer: SOMI Networks
26,20 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks | SFP+ transceiver module, 10 G | SFPC1F10GS1320 | SMF | SC/LC simplex | Wavelength 1310/1270 nm | Maximum transfer distance 20000 m
| Gamintojo kodas | SFPC1F10GS1320 |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.80 g |
| Plastic (No PET) | 2.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | SOMI Networks |
| Bangos ilgis | 1310/1270 nm |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 20000 m |
| Jungties tipas | SC/LC simplex |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SFPC1F10GS1320 |
| Gamintojo prekės serija | SFP+ transceiver module, 10 G |
| Suderinamumas | Cisco |
| Ruošinio tipas | SMF |
| Palette Qty | 32258 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.