SOMI Networks | Four-fan unit for stand cabinets for 19″ frame | VENT-4F | Grey | Airflow 564m3 /h; Cable Schuko 1.5m; Optional Thermostat is not Included; Noise level: 46dB
Technical details
- Producer: SOMI Networks
57,92 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks | Four-fan unit for stand cabinets for 19″ frame | VENT-4F | Grey | Airflow 564m3 /h; Cable Schuko 1.5m; Optional Thermostat is not Included; Noise level: 46dB
| Gamintojo kodas | VENT-4F |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 4.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | SOMI Networks |
| Palette Qty | 217 dalių |
| Gaminio spalva | Grey |
| Kitos savybės | Airflow 564m3 /h; Cable Schuko 1.5m; Optional Thermostat is not Included; Noise level: 46dB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VENT-4F |
| Gamintojo prekės serija | Four-fan unit for stand cabinets for 19" frame |
| Medžiaga | Steel |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.