SOMI Networks | Depth Adjustable Telescopic Shelf for Cabinet Depths 600, 800 | 1U-55-G-Slide | Gray | 1U fixed on four 19” mounting profiles; Max load 50kg | Depth: 55 cm
Technical details
- Producer: SOMI Networks
29,18 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks | Depth Adjustable Telescopic Shelf for Cabinet Depths 600, 800 | 1U-55-G-Slide | Gray | 1U fixed on four 19” mounting profiles; Max load 50kg | Depth: 55 cm
| Gamintojo kodas | 1U-55-G-Slide |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.40 mm |
| Gross weight | 3.85 kg |
| Gross width (mm) | 482.60 mm |
| Net weight | 3.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | SOMI Networks |
| Dydis | Depth: 55 cm |
| Gaminio spalva | Gray |
| Kitos savybės | 1U fixed on four 19” mounting profiles; Max load 50kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 1U-55-G-Slide |
| Gamintojo prekės serija | Depth Adjustable Telescopic Shelf for Cabinet Depths 600, 800 |
| Medžiaga | 2mm sheet steel |
| Palette Qty | 147 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.