SOMI Networks | 42U, 19″ Double Open Frame with Adjustable Depth | 42U-RD-BC | Black | Depth: 60cm – 100cm
Technical details
- Producer: SOMI Networks
205,64 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks | 42U, 19″ Double Open Frame with Adjustable Depth | 42U-RD-BC | Black | Depth: 60cm – 100cm
| Gamintojo kodas | 42U-RD-BC |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 1000.00 mm |
| Gross height (mm) | 2025.00 mm |
| Gross weight | 32.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 30.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 1.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | SOMI Networks |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Depth: 60cm – 100cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 42U-RD-BC |
| Gamintojo prekės serija | 42U, 19" Double Open Frame with Adjustable Depth |
| Medžiaga | Steel |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.