SOMI Networks | 3U, 19” Standard Vertical Installation Vertical Mount Cabinet | 3U-54/18SN | Gray | Cable Entrances; Steel Doors; Assembled | Depth: 18 cm
Technical details
- Producer: SOMI Networks
40,32 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks | 3U, 19” Standard Vertical Installation Vertical Mount Cabinet | 3U-54/18SN | Gray | Cable Entrances; Steel Doors; Assembled | Depth: 18 cm
| Gamintojo kodas | 3U-54/18SN |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Net weight | 7.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | SOMI Networks |
| Palette Qty | 44 dalių |
| Dydis | Depth: 18 cm |
| Gaminio spalva | Gray |
| Kitos savybės | Cable Entrances; Steel Doors; Assembled |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3U-54/18SN |
| Gamintojo prekės serija | 3U, 19” Standard Vertical Installation Vertical Mount Cabinet |
| Medžiaga | Steel |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.