SOMI Networks | 32U, 19″ Freestanding Cabinet | 32U-60/60NAC | Gray | Max Load 800kg; Removable and Lockable Side Panels; Glass Doors; Unassembled | Depth: 60 cm
Technical details
- Producer: SOMI Networks
316,90 €
Turime
SOMI Networks | 32U, 19″ Freestanding Cabinet | 32U-60/60NAC | Gray | Max Load 800kg; Removable and Lockable Side Panels; Glass Doors; Unassembled | Depth: 60 cm
| Gamintojo kodas | 32U-60/60NAC |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 1610.00 mm |
| Gross weight | 66.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 64.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.58 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | SOMI Networks |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Dydis | Depth: 60 cm |
| Gaminio spalva | Gray |
| Kitos savybės | Max Load 800kg; Removable and Lockable Side Panels; Glass Doors; Unassembled |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32U-60/60NAC |
| Gamintojo prekės serija | 32U, 19″ Freestanding Cabinet |
| Medžiaga | Steel; Tempered Glass |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.