SOMI Networks 12U, 19″ Network Wall Cabinet with front glass doors, 600 mm, Assembled | Grey
Technical details
- Producer: SOMI Networks
101,20 €
Išankstinis užsakymas
SOMI Networks 12U, 19″ Network Wall Cabinet with front glass doors, 600 mm, Assembled | Grey
| Gamintojo kodas | 12U-60/60C |
|---|---|
| Prekės ženklas | SOMI Networks |
| Gross depth (mm) | 637.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross weight | 19.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 17.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | SOMI Networks |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 12U, 19″ Network Wall Cabinet with front glass doors, 600 mm, Assembled |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.