Shure | Instrument Microphone | SM57-LCE | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SM57-LCE
- Gamintojo prekės serija: Instrument Microphone
- Producer: Shure
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Shure | Instrument Microphone | SM57-LCE | Black
| Gamintojo kodas | SM57-LCE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Shure |
| Net weight | 0.265 kg |
| Gross weight | 0.565 kg |
| Paper/Pasteboard | 260 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 86 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SM57-LCE |
| Gamintojo prekės serija | Instrument Microphone |
| Dažnių diapazonas | 40 – 15000 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Volume (m3) | 0.0027625 m³ |
| Palette Qty | 313 dalių |
| Producer | Shure |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.