Shure HYBRID Earphone,White,W/MODEL:RMCE-UNI | Shure
Technical details
- Producer: Shure
266,54 €
Išankstinis užsakymas
Shure HYBRID Earphone,White,W/MODEL:RMCE-UNI | Shure
| Gamintojo kodas | SE42HYW+UNI-EFS |
|---|---|
| Prekės ženklas | Shure |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Shure |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.