Sharp RP-TT100 Automatic Turntable with Bluetooth-out | Sharp
Technical details
- Producer: Sharp
Sharp RP-TT100 Automatic Turntable with Bluetooth-out | Sharp
| Gamintojo kodas | RP-TT100 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sharp |
| Gross depth (mm) | 164.00 mm |
| Gross height (mm) | 442.00 mm |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 792.00 g |
| Plastic (No PET) | 608.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sharp |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.