Sharp 50GR8265E 50″ (126cm) 4K Ultra HD QLED Smart Google Frameless TV, 144Hz, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Harman/Kardon | Sharp 50GR8265E | 50″ | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
Technical details
- Producer: Sharp
512,15 €
Turime
Sharp 50GR8265E 50″ (126cm) 4K Ultra HD QLED Smart Google Frameless TV, 144Hz, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Harman/Kardon | Sharp 50GR8265E | 50″ | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
| Gamintojo kodas | 50GR8265E |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sharp |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 760.00 mm |
| Gross weight | 15.10 kg |
| Gross width (mm) | 1240.00 mm |
| Net weight | 11.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2900.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Sharp |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 126 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 50GR8265E |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Trimatis vaizdas | No |
| Ekrano įstrižainė | 50" |
| Kitos savybės | USB x2, HDMI x4, Bluetooth, Sat, RJ 45 |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.