Sharp 2.0 Dolby Atmos/DTS Virtual:X Soundbar | HT-SB304 | 180 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
Technical details
- Producer: Sharp
108,02 €
Turime
Sharp 2.0 Dolby Atmos/DTS Virtual:X Soundbar | HT-SB304 | 180 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
| Gamintojo kodas | HT-SB304 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sharp |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 3.84 kg |
| Gross width (mm) | 990.00 mm |
| Net weight | 2.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1304.00 g |
| Plastic (No PET) | 326.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.63 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Sharp |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 78 dalių |
| Galingumas | 180 W |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HT-SB304 |
| Gamintojo prekės serija | 2.0 Dolby Atmos/DTS Virtual:X Soundbar |
| Nešiojamas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.