Schneider Electric Smart-UPS SRT RM 230V Marine | SRT5KRMXLIM | 5000 VA | 4500 W
Technical details
- Producer: Schneider Electric
6106,26 €
Išankstinis užsakymas
Schneider Electric Smart-UPS SRT RM 230V Marine | SRT5KRMXLIM | 5000 VA | 4500 W
| Gamintojo kodas | SRT5KRMXLIM |
|---|---|
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 719.40 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 68.86 kg |
| Gross width (mm) | 432.00 mm |
| Net weight | 54.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 11544.00 g |
| Plastic (No PET) | 2886.00 g |
| Tare weight (kg) | 14.43 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Schneider Electric |
| TI weight (kg) | 50 kg |
| Palette Qty | 15 dalių |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 5000 VA, 4500 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SRT5KRMXLIM |
| Gamintojo prekės serija | Smart-UPS SRT RM 230V Marine |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.