Schneider Electric Schneider OffGrid Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sinewave, 3 USB-A, 1 USB-C, Wireless Charger | PPS330-GR
Technical details
- Producer: Schneider Electric
297,39 €
Turime
Schneider Electric Schneider OffGrid Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sinewave, 3 USB-A, 1 USB-C, Wireless Charger | PPS330-GR
| Gamintojo kodas | PPS330-GR |
|---|---|
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gross width (mm) | 238.00 mm |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Schneider Electric |
| TI weight (kg) | 0.5 kg |
| Palette Qty | 86 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PPS330-GR |
| Gamintojo prekės serija | Schneider OffGrid Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sinewave, 3 USB-A, 1 USB-C, Wireless Charger |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.