Schneider Electric Easy UPS, Rackmount 2U, Intelligent Card Slot, LCD, W/Rail Kit | SRV1KRIRK-E | 1000 VA | 900 W
Technical details
- Producer: Schneider Electric
548,50 €
Turime
Schneider Electric Easy UPS, Rackmount 2U, Intelligent Card Slot, LCD, W/Rail Kit | SRV1KRIRK-E | 1000 VA | 900 W
| Gamintojo kodas | SRV1KRIRK-E |
|---|---|
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Net weight | 11.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| TI weight (kg) | 11.00 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Schneider Electric |
| Palette Qty | 21 dalių |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 1000 VA, 900 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SRV1KRIRK-E |
| Gamintojo prekės serija | Easy UPS, Rackmount 2U, Intelligent Card Slot, LCD, W/Rail Kit |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.