Schneider Electric APC Smart-UPS, Tower, 8x IEC C13 outlets, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD | SMT1000IC | 1000 VA | 700 W | 230 V
Technical details
- Producer: Schneider Electric
688,61 €
Turime
Schneider Electric APC Smart-UPS, Tower, 8x IEC C13 outlets, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD | SMT1000IC | 1000 VA | 700 W | 230 V
| Gamintojo kodas | SMT1000IC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 328.00 mm |
| Gross height (mm) | 376.00 mm |
| Gross weight | 22.77 kg |
| Gross width (mm) | 595.00 mm |
| Net weight | 19.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 370.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.37 kg |
| TI weight (kg) | 7.68 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Schneider Electric |
| Palette Qty | 12 dalių |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Kintamosios srovės adapterio įvesties įtampa | 230 V |
| Talpumas | 1000 VA, 700 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SMT1000IC |
| Gamintojo prekės serija | APC Smart-UPS, Tower, 8x IEC C13 outlets, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.