Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 ” | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Samsung | LS49FG910EUXEN | 49 ” | VA | DQHD | 32:9 | 144 Hz | 1 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
832,44 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | LS49FG910EUXEN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 1265.00 mm |
| Gross height (mm) | 481.00 mm |
| Gross weight | 20.60 kg |
| Gross width (mm) | 343.00 mm |
| Net weight | 15.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.21 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Samsung |
| Ekranas | 5120 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | DQHD |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Headphones, USB |
| Matmenys su stovu | 114.76 x 56.84 x 42.05 cm |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | VA |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS49FG910EUXEN |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 32:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 49 col. |
| Warranty | 36 mėn. |




























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.