Samsung | LS37FG750EUXEN | 37 ” | VA | 4K | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | LS37FG750EUXEN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 579.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 15.10 kg |
| Gross width (mm) | 911.00 mm |
| Net weight | 11.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3120.00 g |
| Plastic (No PET) | 780.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.90 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Samsung |
| Palette Qty | 7 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS37FG750EUXEN |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | 4K |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Headphones, USB-B, USB-A |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | VA |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| USB prievadų kiekis | 3 |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |