Samsung | LS37D802EAUXEN | 37 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Samsung | LS37D802EAUXEN | 37 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
422,47 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | LS37D802EAUXEN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 181.00 mm |
| Gross weight | 12.20 kg |
| Gross width (mm) | 921.00 mm |
| Net weight | 8.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2720.00 g |
| Plastic (No PET) | 680.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.40 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Samsung |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Headphones, USB |
| Matmenys su stovu | 82.38 x 64.8 x 25 cm |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | VA |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS37D802EAUXEN |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 37 col. |
| Warranty | 36 mėn. |






















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.