Samsung | LS32D700EAUXEN | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Samsung | LS32D700EAUXEN | 32 ” | VA | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
235,87 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | LS32D700EAUXEN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 798.00 mm |
| Gross height (mm) | 546.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Samsung |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | VA |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS32D700EAUXEN |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Aukščio reguliavimas | No |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 32 col. |
| Warranty | 36 mėn. |
























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.