Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 ” | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Gamintojo kodas
LS27D300GAUXEN
Prekės ženklas
Samsung
Gross depth (mm)
710.00 mm
Gross height (mm)
403.00 mm
Gross weight
4.30 kg
Gross width (mm)
100.00 mm
Net weight
2.90 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
400.00 g
Tare weight (kg)
1.40 kg
Volume (m3)
0.03 m³
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes, CL109:2:2017-04-01
Producer
Samsung
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
VESA tvirtinimas
Yes
Įmontuoti garsiakalbiai
No
VESA tvirtinimo sistemos
100×100 mm
Ekrano ryškumas
250 cd/m²
HD tipas
FHD
Skydelio tipas
IPS
Integruotas TV imtuvas
Reakcijos laikas
5 ms
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS27D300GAUXEN
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Maksimalus atnaujinimo dažnis
100 Hz
Aukščio reguliavimas
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
N/A
HDMI prievadų kiekis
1
Ekrano įstrižainė
27 col.
Palette Qty
30 dalių
Warranty
36 mėn.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 ” | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Samsung Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 LS27D300GAUXEN