Samsung | LS24F434UAUXEN Essential | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Samsung | LS24F434UAUXEN Essential | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
158,16 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | LS24F434UAUXEN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 392.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Gross width (mm) | 780.00 mm |
| Net weight | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2240.00 g |
| Plastic (No PET) | 560.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Samsung |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Ethernet |
| Matmenys su stovu | 53.99 x 51.89 x 21.97 cm |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS24F434UAUXEN Essential |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Ekrano spalvų skaičius | 16.7 M |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |






















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.