Samsung | LS24F320GAUXEN | 24 ” | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | LS24F320GAUXEN |
|---|---|
| Prekės ženklas | Samsung |
| Gross depth (mm) | 636.00 mm |
| Gross height (mm) | 363.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Samsung |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Connectivity | HDMI |
| Matmenys su stovu | 54.07 x 42.85 x 17.51 cm |
| Gaminio spalva | Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS24F320GAUXEN |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |