SALE OUT. Xiaomi TV S Mini 2025 65″ (3840 x 2160) | Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Xiaomi
571,73 €
Turime
SALE OUT. Xiaomi TV S Mini 2025 65″ (3840 x 2160) | Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | ELA5674EUSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 1640.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross weight | 26.00 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 24.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 12.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.27 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 165 cm |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | UHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S Mini LED 2025 |
| Gamintojo prekės serija | TV |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Bendroji laikmenos talpa | 32 GB |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Connectivity | Mini Jack 3.5 mm, RJ-45, USB, HDMI |
| Warranty | 23 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.