SALE OUT. Xiaomi Smart Doorbell 3 | Xiaomi Smart Doorbell 3 | Wi-Fi | USED, SCRATCHED
Technical details
- Producer: Xiaomi
- Palaikomi tinklo protokolai: Wi-Fi
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Smart Doorbell 3
69,88 €
Turime
SALE OUT. Xiaomi Smart Doorbell 3 | Xiaomi Smart Doorbell 3 | Wi-Fi | USED, SCRATCHED
| Gamintojo kodas | BHR5416GLSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 94.00 mm |
| Gross height (mm) | 136.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 99.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Paskirtis | For safety |
| Palaikomi tinklo protokolai | Wi-Fi |
| Kitos savybės | Ultra-clear 2K resolution; AI human recognition; 5200mAh battery; Two-way audio; Clear video even in the dark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Doorbell 3 |
| Techniniai parametrai | Wireless connectivity Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, RF 433MHz; Infrared light 940 nm infrared light; Operating temperature -10°C to 45°C; Charging temperature 0°C to 45°C; Operating humidity 10% to 90% RH, non-condensing |
| Dėžės turinys | Smart doorbell x 1; Chime x 1; Type-C charging cable x 1; Mounting base x 1; Removal pin x 1; User manual x 1 Screws x 1; Attention sticker x 1 |
| Saleout | USED, SCRATCHED |
| Warranty | 3 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.