SALE OUT. Xiaomi Outdoor Camera BW500 | Xiaomi Camera | BW500 | 3 month(s) | Bullet | 4 MP | F/1.6 | IP67 | H.265 | USED,SCRATCHED, MISSING: STICKER, INNER PACKAGING AND MANUALS
Technical details
- Producer: Xiaomi
66,07 €
Turime
SALE OUT. Xiaomi Outdoor Camera BW500 | Xiaomi Camera | BW500 | 3 month(s) | Bullet | 4 MP | F/1.6 | IP67 | H.265 | USED,SCRATCHED, MISSING: STICKER, INNER PACKAGING AND MANUALS
| Gamintojo kodas | BHR8301GLSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 73.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 274.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | F/1.6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BW500 |
| Gamintojo prekės serija | Camera |
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1440 pikseliai |
| Max IR distance | 10 m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Saleout | USED,SCRATCHED, MISSING: STICKER, INNER PACKAGING AND MANUALS |
| Warranty | 3 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.