SALE OUT. Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i EU | Xiaomi | Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i EU | 27 ” | LED | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2 | Warranty 6 month(s) | DEMO
SALE OUT. Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i EU | Xiaomi | Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i EU | 27 ” | LED | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2 | Warranty 6 month(s) | DEMO
279,51 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | ELA5585EUSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 685.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 6.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 40.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75 mm |
| Skydelio tipas | LED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i EU |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Aukščio reguliavimas | No |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | No |
| USB-C maitinimo tiekimas | N/A |
| Proporcija | 16:9 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI |
| Matmenys su stovu | 61.34 x 16.95 x 52.65 cm |
| Warranty | 6 mėn. |
| Saleout | DEMO |
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.