SALE OUT. Sony K65S35B Bravia 3 65″ (164cm) 4K Ultra HD Smart Google D-LED TV | Sony K65S35B Bravia 3 | 65 | Smart TV | Android TV | QFHD | Black | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Sony
635,25 €
Turime
SALE OUT. Sony K65S35B Bravia 3 65″ (164cm) 4K Ultra HD Smart Google D-LED TV | Sony K65S35B Bravia 3 | 65 | Smart TV | Android TV | QFHD | Black | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | K65S35B.CEISO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 1574.00 mm |
| Gross height (mm) | 958.00 mm |
| Gross weight | 31.00 kg |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Net weight | 22.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 5.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 6880.00 g |
| Plastic (No PET) | 1720.00 g |
| Tare weight (kg) | 8.60 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K65S35B Bravia 3 |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 164 cm |
| Foninio apšvietimo tipas | Direct LED |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | QFHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Android TV |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty | 22 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.