SALE OUT. SEAGATE ST2000VX017 SkyHawk Surveillance 2 TB, 256 MB, SATA 6Gb/s | Seagate ST2000VX017 SkyHawk Surveillance | 2000 GB | USED, REFURBISHED | 256 MB
Technical details
- Producer: Seagate
64,80 €
Turime
SALE OUT. SEAGATE ST2000VX017 SkyHawk Surveillance 2 TB, 256 MB, SATA 6Gb/s | Seagate ST2000VX017 SkyHawk Surveillance | 2000 GB | USED, REFURBISHED | 256 MB
| Gamintojo kodas | ST2000VX017SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Seagate |
| Gross depth (mm) | 21.00 mm |
| Gross height (mm) | 147.00 mm |
| Gross weight | 0.52 kg |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Net weight | 0.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 1942.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Seagate |
| Talpumas | 2000 GB |
| Disko įrenginys, buferio dydis | 256 MB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ST2000VX017 SkyHawk Surveillance |
| Standžiojo disko dydis | 3.5 col. |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Saleout | USED, REFURBISHED |
| Warranty | 3 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.