SALE OUT. Router HUAWEI Cat7 B535-232 biały /white 4G | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Huawei
- Saleout: DAMAGED PACKAGING
SALE OUT. Router HUAWEI Cat7 B535-232 biały /white 4G | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | B535-232SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Huawei |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 151.00 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Net weight | 0.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 1149.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Huawei |
| Paper/Pasteboard | 85 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.