SALE OUT. Philips 75PML8709/12 75″ (194cm) 4K QD Mini-LED TV | Philips 4K QD Mini-LED TV | 75PML8709/12 | 75″ | Smart TV | Google TV | UHD | Grey | REFURBISHED
Technical details
- Producer: Philips
755,95 €
Turime
SALE OUT. Philips 75PML8709/12 75″ (194cm) 4K QD Mini-LED TV | Philips 4K QD Mini-LED TV | 75PML8709/12 | 75″ | Smart TV | Google TV | UHD | Grey | REFURBISHED
| Gamintojo kodas | 75PML8709/12SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Philips |
| Gross depth (mm) | 1879.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 34.40 kg |
| Gross width (mm) | 1106.00 mm |
| Net weight | 31.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 6.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.39 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Philips |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 189 cm |
| Gaminio spalva | Grey |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 75PML8709/12 |
| Gamintojo prekės serija | 4K QD Mini-LED TV |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekrano įstrižainė | 75" |
| HD tipas | UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Saleout | REFURBISHED |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.