SALE OUT. MSI MAG PANO 100R PZ | MSI | MAG PANO 100R PZ | Side window | Black | Mid-Tower | DAMAGED PACKAGING | Power supply included No | ATX
Technical details
- Producer: MSI
88,94 €
Turime
SALE OUT. MSI MAG PANO 100R PZ | MSI | MAG PANO 100R PZ | Side window | Black | Mid-Tower | DAMAGED PACKAGING | Power supply included No | ATX
| Gamintojo kodas | MAG PANO 100R PZSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | MSI |
| Gross depth (mm) | 518.00 mm |
| Gross height (mm) | 482.00 mm |
| Gross weight | 11.29 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Net weight | 8.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 12.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 630.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.63 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | MSI |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 8 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAG PANO 100R PZ |
| Disko skyriai | 3×2.5”; 2×2.5”/3.5” |
| Šoninis langas | Yes |
| Warranty | 22 mėn. |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.