SALE OUT. MikroTik Cloud Smart Switch 318-16G-2S+IN with SwitchOS desktop case | MikroTik Cloud Smart Switch with SwitchOS desktop case | CSS318-16G-2S+IN | 12 month(s) | DEMO
Technical details
- Producer: MikroTik
105,32 €
Turime
SALE OUT. MikroTik Cloud Smart Switch 318-16G-2S+IN with SwitchOS desktop case | MikroTik Cloud Smart Switch with SwitchOS desktop case | CSS318-16G-2S+IN | 12 month(s) | DEMO
| Gamintojo kodas | CSS318-16G-2S+INSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 3.24 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 309.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CSS318-16G-2S+IN |
| Gamintojo prekės serija | Cloud Smart Switch with SwitchOS desktop case |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty | 12 mėn. |
| Saleout | DEMO |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.