SALE OUT. MikroTik Access Point, LtAP mini | MikroTik Access Point | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in | DEMO
Technical details
- Producer: MikroTik
70,09 €
Turime
SALE OUT. MikroTik Access Point, LtAP mini | MikroTik Access Point | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU | 802.11n | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in | DEMO
| Gamintojo kodas | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EUSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | MikroTik |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 717.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | MikroTik |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU |
| Gamintojo prekės serija | Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Wi-Fi juosta | 802.11n |
| MU-MiMO | Yes |
| POE | PoE in |
| Saleout | DEMO |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.