SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65″ (165 cm) 4K Smart TV | LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: LG
667,01 €
Turime
SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65″ (165 cm) 4K Smart TV | LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | 65QNED85A3CSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | LG |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 966.00 mm |
| Gross weight | 27.80 kg |
| Gross width (mm) | 1596.00 mm |
| Net weight | 22.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 7.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4240.00 g |
| Plastic (No PET) | 1060.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | LG |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 164 cm |
| Foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Connectivity | HDMI, LAN, USB |
| Matmenys su stovu | 145.6 x 92.5/86.5 x 28 cm |
| HD tipas | 4K UHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 65QNED85A3C |
| Gamintojo prekės serija | 4K QNED MiniLED TV |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS 25 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.