SALE OUT. Lenovo Accessories 100 USB-C Travel Dock (black) | Lenovo 100 USB-C Travel Dock | GX91M73945 | DEMO | Travel Dock
Technical details
- Producer: Lenovo
17,79 €
Turime
SALE OUT. Lenovo Accessories 100 USB-C Travel Dock (black) | Lenovo 100 USB-C Travel Dock | GX91M73945 | DEMO | Travel Dock
| Gamintojo kodas | GX91M73945SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 900.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 532.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 3226.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 21.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| USB prievadų kiekis | 3 |
| Tipas | Travel Dock |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GX91M73945 |
| Gamintojo prekės serija | 100 USB-C Travel Dock |
| Warranty | 3 mėn. |
| Saleout | DEMO |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.