SALE OUT. Karl Lagerfeld KLHCS22MSLKHBK S22+ S906 black hardcase Silicone Karl`s Head DIRTY PACKAGING | Karl Lagerfeld DIRTY PACKAGING
Technical details
- Producer: Karl Lagerfeld
16,28 €
Turime
SALE OUT. Karl Lagerfeld KLHCS22MSLKHBK S22+ S906 black hardcase Silicone Karl`s Head DIRTY PACKAGING | Karl Lagerfeld DIRTY PACKAGING
| Gamintojo kodas | KLHCS22MSLKHBKSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Karl Lagerfeld |
| Gross depth (mm) | 23.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 1626.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Karl Lagerfeld |
| Warranty | 24 mėn. |
| Saleout | DIRTY PACKAGING |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.