SALE OUT. Guess GUHCP13XPSATPP iPhone 13 Pro Max 6,7″ różowy/pink hardcase SaffianoTriangle Logo Cardslot DIRTY PACKAGING | GUESS DIRTY PACKAGING
Technical details
- Producer: GUESS
17,38 €
Turime
SALE OUT. Guess GUHCP13XPSATPP iPhone 13 Pro Max 6,7″ różowy/pink hardcase SaffianoTriangle Logo Cardslot DIRTY PACKAGING | GUESS DIRTY PACKAGING
| Gamintojo kodas | 3666339048150SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | GUESS |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 3252.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | GUESS |
| Warranty | 24 mėn. |
| Saleout | DIRTY PACKAGING |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.