SALE OUT. Guess Bag GUTB10P4RPSK 10″black 4G Stripes Tablet Bag | GUESS GUTB10P4RPSK | Tablet Bag | DIRTY PACKAGING
Technical details
- Producer: GUESS
24,97 €
Turime
SALE OUT. Guess Bag GUTB10P4RPSK 10″black 4G Stripes Tablet Bag | GUESS GUTB10P4RPSK | Tablet Bag | DIRTY PACKAGING
| Gamintojo kodas | GUTB10P4RPSKSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | GUESS |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 332.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | GUESS |
| Gaminio spalva | Black |
| Dydis | 10 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GUTB10P4RPSK |
| Medžiaga | Leather |
| Dėklo tipas | Tablet Bag |
| Warranty | 24 mėn. |
| Saleout | DIRTY PACKAGING |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.