SALE OUT. GIGABYTE SSD 512GB M.2 2280 PCIe | Gigabyte | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING
Technical details
- Saleout: REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING
41,93 €
Turime
SALE OUT. GIGABYTE SSD 512GB M.2 2280 PCIe | Gigabyte | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING
| Gamintojo kodas | GP-GM30512G-GSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 81.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 4741 dalių |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING |
| Warranty | 3 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.