SALE OUT. GIGABYTE B560 HD3 1.0 M/B | Gigabyte | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES
Technical details
- Saleout: USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES
- Producer: Gigabyte
72,42 €
Turime
SALE OUT. GIGABYTE B560 HD3 1.0 M/B | Gigabyte | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES
| Gamintojo kodas | B560 HD3SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Warranty | 3 mėn. |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 186 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.