SALE OUT. Epson WorkForce Pro EM-C800RDWF | Epson WorkForce Pro EM-C800RDWF | Inkjet | Colour | 4-in-1 | A4 | Wi-Fi | DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Epson
633,98 €
Turime
SALE OUT. Epson WorkForce Pro EM-C800RDWF | Epson WorkForce Pro EM-C800RDWF | Inkjet | Colour | 4-in-1 | A4 | Wi-Fi | DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | C11CK19401SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 413.00 mm |
| Gross weight | 24.30 kg |
| Gross width (mm) | 535.00 mm |
| Net weight | 21.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 6.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio tipas | 4-in-1 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Pro EM-C800RDWF |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty | 11 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.