SALE OUT. Dell Mobile Precision 5680 FHD+ i7-13700H/32GB/2TB/NVIDIA GF RTX 4090 16GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/3Y Basic OnSite Warranty | Dell Warranty 36 month(s) | UNPACKED, USED, SCRATCHED CHARGER
Technical details
- Producer: Dell
2985,68 €
Turime
SALE OUT. Dell Mobile Precision 5680 FHD+ i7-13700H/32GB/2TB/NVIDIA GF RTX 4090 16GB/Win11 Pro/ENG Backlit kbd/3Y Basic OnSite Warranty | Dell Warranty 36 month(s) | UNPACKED, USED, SCRATCHED CHARGER
| Gamintojo kodas | 713560980_GSO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Dell |
| Gross depth (mm) | 455.70 mm |
| Gross height (mm) | 326.00 mm |
| Gross weight | 3.52 kg |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| TI weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Warranty | 36 mėn. |
| Saleout | UNPACKED, USED, SCRATCHED CHARGER |
| Palette Qty | 51 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.