SALE OUT. Defunc True Home Large Bluetooth Speaker, Black, DEMO, MARKS ON BACK | Defunc Warranty 23 month(s)
Technical details
- Producer: Defunc
100,37 €
Turime
SALE OUT. Defunc True Home Large Bluetooth Speaker, Black, DEMO, MARKS ON BACK | Defunc Warranty 23 month(s)
| Gamintojo kodas | D5001SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Defunc |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 40.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Defunc |
| Warranty | 23 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.