SALE OUT. Brother MFC-L2800DW Multifunction Laser Printer with Fax, | Brother DAMAGED PACKAGING
Technical details
- Producer: Brother
- Saleout: DAMAGED PACKAGING
202,01 €
Turime
SALE OUT. Brother MFC-L2800DW Multifunction Laser Printer with Fax, | Brother DAMAGED PACKAGING
| Gamintojo kodas | MFCL2800DWRE1SO |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 319.00 mm |
| Gross height (mm) | 410.00 mm |
| Gross weight | 14.80 kg |
| Gross width (mm) | 399.00 mm |
| Net weight | 11.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 17.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2560.00 g |
| Plastic (No PET) | 640.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Brother |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.